mpSOFT

Dokumentacja aplikacji

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


ewipbox:start

Ewidencja IPBOX

Ewidencja ulgi podatkowej IP-BOX.

Program przeznaczony dla osób korzystających z ulgi podatkowej IP-BOX. Ułatwia prowadzenie wyodrębnionej ewidencji zdarzeń gospodarczej dla celów IP-BOX, co jest prawnym wymogiem w przypadku korzystania z tej ulgi. Pozycje ewidencji można wpisywać ręcznie lub importować je z pliku XLS lub CSV (np. wyeksportowanego z programu księgowego).

Aplikacja działa w architekturze klient-serwer (wiele programów na wspólnej bazie danych).


Galeria


Opis programu

Jednym z warunków korzystania z ulgi podatkowej IP-BOX jest prowadzenie wyodrębnionej ewidencji księgowej operacji gospodarczych dotyczących każdego kwalifikowanego IP umożliwiającego uzyskanie informacji, które są wymagane w zakresie rozliczania przychodów, kosztów uzyskania przychodów oraz dochodu lub straty. Program Ewidencja IPBOX pozwala to robić w możliwie najprostszy sposób, czyli poprzez import danych z programu księgowego.

Comiesięczne prowadzenie ewidencji za pomocą programu Ewidencja IPBOX sprowadza się do:

  • Otwarcie pliku eksportu.
  • Zaznaczenie przychodów kwalifikowanych (można ustawić domyślnie zaznaczanie wszystkich).
  • Zaznaczenie kosztów kwalifikowanych A/B/C/D (można ustawić domyślny wybór).
  • Zapisanie i wydruk ewidencji.
Ta strona używa plików cookie. Będąc tutaj, zgadzasz się na ich przechowywanie na swoim komputerze. Użytkownik potwierdza również, że przeczytał i zrozumiał naszą Politykę prywatności. Jeśli się nie zgadzasz - opuść stronę.Więcej informacji na temat plików cookie
ewipbox/start.txt · ostatnio zmienione: 2024/02/17 15:01 przez mpsoft