mpSOFT

Dokumentacja aplikacji

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


mr2c:wersja_komercyjna

Wersja komercyjna

Aby zakupić komercyjną wersję programu należy (w wersji DEMO) kliknąć przycisk Wersja komercyjna a następnie w oknie mRecepcja 2 - Zakup wersji komercyjnej wypełnić dane na kolejnych zakładkach.

Po poprawnym wypełnieniu wszystkich danych na zakładce Podsumowanie aktywowane są przyciski do wygenerowania zamówienia trzema alternatywnymi metodami:

  • Wyślij mailem - Umożliwia automatyczne utworzenie maila z wpisaną treścią zamówienia. To opcja wymaga skonfigurowania w systemie Windows domyślnego programu pocztowego.
  • Zapisz do pliku - Zapisuje treść zamówienia do pliku tekstowego. Tak utworzony plik należy dołączyć do maila.
  • Kopiuj do schowka - Kopiuje treść zamówienia do schowka systemowego. Skopiowaną treść można wstawić do maila np za pomocą skrótu klawiszowego CTRL+V.

Maila z zamówieniem należy wysłać na adres biuro@mpsoft.pl.

Realizowane są wyłącznie opłacone zamówienia. Dołączenie do zamówienie bankowego potwierdzenia przelewu, przyśpieszy przesłanie licencji komercyjnej.

W odpowiedzi otrzymają państwo maila z załączonym plikiem licencji. Procedura wczytania nowej licencji do programu opisana jest na stronie Nowa licencja.

Ta strona używa plików cookie. Będąc tutaj, zgadzasz się na ich przechowywanie na swoim komputerze. Użytkownik potwierdza również, że przeczytał i zrozumiał naszą Politykę prywatności. Jeśli się nie zgadzasz - opuść stronę.Więcej informacji na temat plików cookie
mr2c/wersja_komercyjna.txt · ostatnio zmienione: 2019/06/04 16:10 przez mpsoft