mpSOFT

Dokumentacja aplikacji

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


fa2lab:pl:sw:informacje

Informacje

W widoku Informacje znajdują się dane jakie będą wyświetlane podczas tworzenia nowego albumu w programie mpPhotobook 2 po zaznaczeniu danego scenariusza: http://www.wiki.mpsoft.pl/fa2/doku.php?id=pl:tworzenie_albumu#scenariusz


Nazwa, opis

Nazwa i opis scenariusz pojawi się na panelu informacyjnym po wybrania danego scenariusza. Można ustalić rodzaj czcionki i wyrównanie tekstu tych elementów. Dodatkowo opis może zawierać formatowanie za pomocą znaczników HTML a także linki np do strony WWW ze szczegółowym opisem scenariusza.


Panel informacyjny

Parametry panela informacyjnego na którym będą wyświetlane nazwa i opis danego scenariusza. Można ustalić jego pozycję, rozmiar, kolor i szerokość wewnętrznych marginesów (odległość tekstu od krawędzi panela).


Zdjęcie

Wybór zdjęcia reprezentującego dany scenariusz i koloru tła okna w trakcie jego wyświetlania. Przed wyborem zdjęcia należy zapisać scenariusz na dysk pod określoną nazwą.

Ta strona używa plików cookie. Będąc tutaj, zgadzasz się na ich przechowywanie na swoim komputerze. Użytkownik potwierdza również, że przeczytał i zrozumiał naszą Politykę prywatności. Jeśli się nie zgadzasz - opuść stronę.Więcej informacji na temat plików cookie
fa2lab/pl/sw/informacje.txt · ostatnio zmienione: 2019/05/07 17:38 przez 127.0.0.1